امروز با توجه به تنوع در طرح ها و رنگ های دکوراسیون داخلی منازل، پوستر دیواری با رنگ ها و طرح های مختلفی به مرحله طراحی و اجرا در می آیند. اگر رنگ و طرح خاصی از پوستردیواری را مد نظر قرار داده اید، بهتر است با ما در ادامه همراه باشید تا نگاهی متفاوت تر به رنگ های این حوزه از دکوراسیون داخلی بیاندازیم:

 

 

پوستر دیواری با تم کهربایی:

 

پوستردیواری که به رنگ تشعشع خورشید وعسل است بارنگ خود به روز های سرد وکوتاه پائیزی گرمی میبخشد .

 این کاغذ دیواری میتواند آرامشی را به خانه شما هدیه کند که تاکنون در هیج جا احساس نکرده اید رنگ کهربایی پوستر دیواری زیبایی بی نظیری را در کنار اجسام دیگر منزل ایجاد میکند که باید گفت ناخواسته چشم هر بیننده را به سمت خود می کشاند.

 

 

پوستر دیواری با تم قهوه ای وبرنز:

 

شما میتوانید مجموعه ای از رنگ های قهوه ای وبرنز را در طرح های پوستر دیواری جمع کنید. بااین کار میتوانید با افراد اشیا یا هر چیز دیگری بهتر ارتباط بگیرید. این رنگ کاغذ دیواری و یا پوستر دیواری به برقراری ارتباط شما کمک کرده یا فضایی سنتی را برای شما مهیا میکند. علاوه بر این رنگ قهوه ای، با تمامی رنگ ها، همخوانی خواهد داشت.

 

 

پوستر دیواری با تم های شرابی یا آلبالویی:

 

اگر چه فصل پاییز مناظر درو و خرمن کوبی را به یاد شما می آورد اما منظره باشکوه و زیبای تاکستان ها، زیبایی خاصی به فصل پائیز میبخشد . شما میتوانید با کاغذ دیواری هایی که از این رنگ استفاده شده این مناظر را برای خود نگه دارید؛ خواهید دید که گرمی وطراوت بسیاری به خانه شما می بخشد .

 

 

پوستر دیواری با تم ابی و صورتی:

 

استفاده از دورنگ کاغذ دیواری متضاد و روشن در اتاقی بزرگ تاثیر بصری شگرفی بر جای میگذارد . به نحوی که تا مدت ها وشاید هم هرگز این طرح زیبا کاغذ دیواری را فراموش نکنیم . طرح های مواج مدرن کاغذ دیواری در دورنگ زنده ی آبی و صورتی تند منظره ای متفاوت و جدید را به وجود می آورد. برای بیشترین تاثیر ممکن، رنگ های آبی و صورتی درمقادیر مساوی به کاربرده شده اند . این دورنگ کاغذ دیواری نیز روی چرخه ی رنگ تقریبا روبروی یکدیگر قرار میگیرند. اما تضاد این دورنگ کاغذ دیواری بسیار دلنشین است. دایره های آبی و صورتی روی کاغذ دیواری گذشته از این که فضای یک دست آبی را میشکند برتضاد این دو رنگ نیز تاکید میکنند.

 

 

پوستر دیواری آبی-زرد:

 

پوستر دیواری رنگ زرد پرانرژی در محیط احساس سرخوشی ایجاد می نماید . سپس فضا با کاغذ دیواری هایی با رنگ مایه های گوناگون بنفش وآبی مطبوع تر میشود.

 

پوستر دیواری زرد و مشکی:

 

 نقش تیره سرد با اینکه بازرد تند به شدت در تضاد است آن را ارام تر نیز میکند و فضای رنگارنگ چشم گیری پیش روی می نهد  که زندگی در آن لذت بخش است .

این ها تنها بخشی از هزاران مدل پوستر دیواری فروشگاه زیاردکور است. در صورت نیاز به مدل های بیشتر، می توانید سایت ما را بررسی کنید.

 

منبع درج مطلب:  https://ziardecor.ir/